[vc_row][vc_column]

درباره نساج باشی

با پیشرفت تکنولوژی و توسعه اینترنت در عصر ارتباطات و فناوری که فضا برای کسب‌وکار پیرامون اینترنت نیز افزایش یافته، شاهد تحولی بزرگ در حوزه خرید و فروش کالا هستیم. آشنایی هر چه بیشتر عموم مردم با فروشگاه‌های اینترنتی و فرهنگ خرید آنلاین، افراد را ملزم به استفاده از این بستر می‌نماید تا روند خرید کالا آسان‌تر از همیشه انجام شود.

یزد به عنوان قطب نساجی ایران، بيشترين تنوع را در توليد انواع منسوجات کشور دارد که می بايست اين ميراث گرانبها حفظ شود. نساج باشی در راستای اهداف توسعه اقتصادی کشور و با اتکا به توانایی خود و همکاری تولیدکنندگان داخلی، اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی کرده تا تولید کنندگان برتر کالا بتوانند بدون واسطه و در فضایی رقابتی و سالم محصولات خود را عرضه کنند.

فروشگاه اینترنتی نساج باشی با ارائه به ‏روز‏ترین سرویس‏ های مبتنی بر وب و تسهیل تمامی فرآیندهای انتخاب و خرید مهمترین ملزومات خانگی ازجمله فرش، روفرشی، کالای خواب، انواع پارچه های مبلی و پرده ای، رومیزی و سایر محصولات نساجی

[/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”40″ woodmart_hide_large=”0″ woodmart_hide_medium=”0″ woodmart_hide_small=”0″ woodmart_hide_extra_small=”0″]

بی تردید احترام به مشتری مهمترین پایه این کسب و کار بوده و این فروشگاه اینترنتی همواره سعی خواهد کرد در تمامی قدم های انتخاب درست کالا و خرید تا اطمینان از صحت کالای دریافت شده و کسب رضایت مشتری، در کنار شما باشد تا با تاکید بر”ضمانت اصل بودن کالا“، “تضمین کمترین قیمت“، “ارسال سریع” و “امکان بازگشت کالا” بتواند به یک مرجع قابل اعتماد در این صنعت برای خرید اینترنتی تبدیل شود.

در نهایت امور مشتریان نساج باشی همواره آماده پاسخگویی و رفع مشکلات همراهان خود خواهد بود.

[/vc_column][/vc_row]