فروشگاه اینترنتی روفرشی و فرش نساج باشی

ویژگی های مهم یک فروشگاه اینترنتی روفرشی

ویژگی های مهم یک فروشگاه اینترنتی روفرشی

امروزه خرید آنلاین طرفداران خاص خود را دارد. بسیاری از افراد به دلایل مختلف از جمله نداشتن وقت آزاد برای رفتن به بازار، نگرانی بابت ابتلا به بیماری های واگیردار مانند کرونا، محدود بودن دامنه انتخاب، عدم دسترسی به نظرات خریداران قبلی محصول مورد نظر، عدم امکان مقایسه بین محصولات و تصمیم می گیرند محصول مورد نظر خود را به صورت آنلاین خریداری کنند. این موضوع باعث شده تا فروشگاه اینترنتی روفرشی از جمله فروشگاه های پرطرفدار باشد. بسیاری از افراد ترجیح می دهند اقدام به خرید آنلاین روفرشی کنند.

فرقی ندارد قصد خرید روفرشی شانل را دارید یا علاقه مند به تهیه روفرشی ابریشم هستید. تنوع انواع روفرشی در اینترنت بسیار زیاد است. همچنین انواع روفرشی کشدار ترک و روفرشی کشدار ایرانی را از بهترین سایت های فروش روفرشی می توانید خریداری کنید.

انتخاب فروشگاه اینترنتی روفرشی که به صورت تخصصی در زمینه روفرشی فعالیت می کند و تنوع بالا و کیفیت عالی دارد، کار چندان ساده ای نیست. باید پارامترهای بهترین فروشگاه اینترنتی روفرشی را بدانید تا با خیال راحت اقدام به خرید کنید.

در این مطلب قصد داریم در مورد ویژگی های مهم یک فروشگاه اینترنتی روفرشی صحبت کنیم. 

خرید آنلاین انواع روفرشی کشدار و ساده 

بهره مندی از پشتیبانی آنلاین

ویژگی های مهم یک فروشگاه اینترنتی روفرشی

یک فروشگاه اینترنتی روفرشی باید پشتیبانی آنلاین داشته باشد. به این ترتیب که کاربر با ورود به سایت متوجه شود که پشتیبان سایت به صورت آنلاین آماده پاسخگویی به سوالات او است. در این صورت خریدار اطمینان حاصل می کند که به سرعت می تواند ابهامات خود را برطرف کند.

استفاده از مشاوره آنلاین پیش از خرید، می تواند کمک کند تا شما انتخاب صحیح تری در هنگام خرید روفرشی داشته باشید. این در حالی است که در فروشگاه های غیر حرفه ای در این زمینه هیچ گونه پشتیبانی آنلاین وجود ندارد و ممکن است شما نمی‌توانید از بین تنوع روفرشی، بهترین را انتخاب کنید.

البته باید توجه داشته باشید که صرف داشتن پشتیبانی آنلاین نمی تواند گزینه ای برای اطمینان از باکیفیت بودن فروشگاه اینترنتی روفرشی باشد. در واقع باید پشتیبانی آنلاین به صورت کاملا صادقانه در اختیار شما قرار گیرد تا بتوانید به صورت اصولی روفرشی مد نظر خود را انتخاب کنید.

در دسترس بودن  شماره تماس

در سایت فروشگاه حتما باید شماره تماس قرار داده شود. این کار باعث ایجاد اعتماد در شما شده و در صورت نیاز می توانید با شماره هایی که در سایت وجود دارد تماس گرفته و خرید خود را پیگیری کنید.

 وقتی فروشگاه اینترنتی رو فرشی شماره برای تماس قرار نداده است،در صورت بروز مشکل نمی توانید با پشتیبان ارتباط برقرار کنید. این یک نمره منفی برای هر نوع فروشگاه اینترنتی است. به ویژه اگر این فروشگاه اینترنتی در خصوص روفرشی فعالیت داشته باشد که نیاز به سوال و جواب در خصوص کیفیت و نوع آن است.

قرار گرفتن شماره تماس پشتیبانی در فروشگاه اینترنتی روفرشی به شما کمک می کند هم قبل از خرید روفرشی و هم پس از خرید، برای ارتباط با فروشگاه راه مناسبی داشته باشید.

طراحی مناسب سایت

سایت فروشگاه اینترنتی روفرشی باید طراحی مناسب و کاربر پسندی داشته باشد. طراحی چنین سایتی باید به گونه ای انجام شود که ظاهر مناسبی داشته و کار کردن با بخش های مختلف برای کاربران ساده باشد. 

اگر شما می توانید به سادگی قسمت های مختلف وب سایت را بررسی کرده و انواع روفرشی را با یکدیگر مقایسه کنید احتمالاً دچار چالش‌های فراوانی خواهید شد. این یعنی طراحی مناسب سایت دقیقا همانند طراحی یک فروشگاه فیزیکی اهمیت زیادی برای خرید هوشمندانه و دقیق شما خواهد داشت. چه بسا طراحی مناسب در فروشگاه اینترنتی روفرشی از فروشگاه فیزیکی نیز بیشتر اهمیت داشته باشد.

جدا کردن محصولات موجود از ناموجود

حتما در صفحه فروشگاه پیش از ورود به صفحه اختصاصی هر روفرشی باید وضعیت موجود بودن یا ناموجود بودن آن مشخص باشد. همچنین بهتر است فیلترهایی در سایت وجود دارد تا کاربر بتواند تنها محصولات موجود را مشاهده کند.

این موضوع کمک میکند تا شما در وقت خود صرفه جویی کنید. اگر در فروشگاه اینترنتی روفرشی شما نتوانید متوجه موجود بودن یا ناموجود بودن محصولات شوید، احتمالاً زمان زیادی برای مقایسه محصولات ناموجود از دست خواهید داد.

توضیح کامل در مورد محصول

در صفحه اختصاصی هر محصول باید توضیحات کاملی در مورد آن روفرشی وجود داشته باشد. جنس الیاف، نوع روفرشی، کشدار یا ساده بودن، ابعاد روفرشی، تنوع رنگی، عکس های مختلف از زاویه های مختلف و مواردی از جمله توضیح در مورد طرح و نقش، نحوه شستشو و نگهداری روفرشی از جمله مواردی هستند که باید در صفحه اختصاصی هر محصول وجود داشته باشد.

  فرض کنید شما به فروشگاه روفرشی رفته اید کههیچ فردی برای توضیح در مورد انواع روفرشی وجود ندارد و این شما هستید که باید تمامی مشخصات آن از ابعاد گرفته تا جنس بکار رفته برای تولید روفرشی را بفهمید. در چنین شرایطی احتمالاً شما بدون بررسی بیشتر، فروشگاه را ترک خواهد کرد. برای خرید اینترنتی روفرشی نیز دقیقاً همین شرایط وجود دارد و اگر شما با اطلاعات کافی در مورد روفرشی که قصد خرید آن را دارید مواجه نشوید بهتر است از آن فروشگاه خرید نکنید.

 یکی از مهمترین ویژگیهای نساج باشی این است که تلاش کرده تا تمامی اطلاعات در خصوص انواع محصولات خود به ویژه انواع روفرشی را به صورت کامل در اختیار شما قرار دهد. عکس های چیدمان شده از انواع محصول نیز در گالری تصاویر محصول قرار می‌گیرد تا شما تصور بهتری از پهن شدن روفرشی در خانه خود داشته باشید.

قرار دادن نظر مشتریان قبلی

در صورتی که نظرات مشتریان قبلی در صفحه اختصاصی هر روفرشی قرار داشته باشد کاربران به راحتی و با آگاهی بیشتری می توانند اقدام به خرید روفرشی موردنظر خود نمایند.

 شما با مطالعه نظرات مشتریان قبلی مطلع می شوید که باید به چه نکاتی در هنگام خرید روفرشی توجه داشته باشید. یکی از مهمترین ویژگی های خرید اینترنتی روفرشی دسترسی به چنین نظراتی است. در نتیجه سعی کنید از فروشگاه های روفرشی خریداری کنید که چنین نظراتی را در اختیار شما قرار می دهند

تنوع محصولات برای سلایق مختلف

یک فروشگاه اینترنتی روفرشی باید از تنوع محصولات برخوردار باشد. همچنین محصولات برندهای مختلف روفری را موجود کند تا کاربران باب سلیقه خود انتخاب کنند. 

یکی از مهمترین ویژگی های فروشگاه اینترنتی نساج باشی که به صورت تخصصی در زمینه فروش روفرشی فعالیت می کند، این است که تنوع بالای از انواع روفرشی را در فروشگاه خود عرضه می‌کند. این ویژگی باعث می‌شود تا شما در هنگام خرید با هر سلیقه ای که دارید محصولات متنوعی را مشاهده کرده و بر اساس شرایط دکوراسیون داخلی یا دیگر پارامتر ها بهترین انتخاب را انجام دهید.

امکان مقایسه بین محصولات

در صورتی که فروشگاه اینترنتی روفرشی امکان مقایسه بین محصولات را داشته باشد کاربران به سادگی می توانند محصولات مورد نظر خود را با هم مقایسه کنند. در این صورت اگر برای خرید دو یا چند محصول شک دارند با مقایسه می توانند تصمیم نهایی خود را بگیرند. این یکی از مهمترین ویژگی های هر فروشگاه آنلاین روفرشی است. 

تحویل به موقع محصول

ویژگی های مهم یک فروشگاه اینترنتی روفرشی

از جمله مهم ترین ویژگی های هر فروشگاه اینترنتی تحویل به موقع محصولات درب منزل مشتریان است. چنانچه کاربران ساکن شهری باشند که دفتر مرکزی فروشگاه در آن قرار دارد بهتر است ارسال طی 24 ساعت انجام شود.

در حال حاضر انواع خریدهای اینترنتی با استفاده از پست و تیپاکس ارسال می شود تا بدون نقص در اختیار افراد قرار گرفته و با کمترین هزینه درب منزل تحویل داده شود. خوشبختانه در فروشگاه اینترنتی نساج باشید ارسال محصولات به سراسر ایران رایگان است و به دلیل اینکه انبار روفرشی نساج باشی در نزدیکی این مجموعه قرار دارد ارسال ها به صورت روزانه انجام می شود.

بسته بندی مناسب روفرشی

روفرشی ارسالی به درب منزل مشتریان باید دارای بسته بندی مناسبی باشد به گونه ای که رضایت مشتری را جلب کرده و در طول مسیر نیز از محصول به خوبی حفاظت کند.

امکان مرجوعی کالا در صورت عدم رضایت مشتری

در صورتی که روفرشی ارسالی به درب منزل مشتری دچار مشکلی باشد باید این امکان وجود داشته باشد که مشتری بتواند محصول را مرجوع کرده و هزینه خود را پس بگیرد.

اگر اقدام به خرید روفرشی از فروشگاه اینترنتی روفرشی نساج باشی کرده باشید به احتمال زیاد محصول خود را بدون نقص تحویل میگیرید. علت این است که کنترل کیفیت محصولات در نساج باشی با وسواس بسیار ویژه انجام می شود. با این حال در صورت تحویل روفرشی با نواقص ظاهری یا هرگونه عیب، می توانید سریعاً با پشتیبان نساج باشی تماس گرفته تا اقدامات لازم انجام شود.

داشتن نشان نماد اینماد یا اعتماد الکترونیک جهت اعتماد مشتریان

نشان اینماد یا اعتماد الکترونیک از این جهت به سایت ها داده می شود که کاربران با اطمینان کامل بتوانند از فروشگاه های اینترنتی خریداری کنند. همچنین به فروشگاه هایی که دارای نماد اعتماد الکترونیک باشند درگاه پرداخت تعلق می گیرد. 

اشتراک گذاری:

در telegram به اشتراک بگذارید
Telegram
در whatsapp به اشتراک بگذارید
WhatsApp
در pinterest به اشتراک بگذارید
Pinterest
در linkedin به اشتراک بگذارید
LinkedIn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی ما

جدیدترین مقالات مجله نساج باشی

از جدیدترین اتفاقات مطلع شوید

عضویت در خبرنامه نساج باشی

جدیدترین اطلاعات، تخفیف ها، کمپین ها و مسابقات را در ایمیل خود دریافت کنید

مقالات مرتبط

فروشگاه
0 علاقه مندی
0 آیتم سبد خرید
حساب کاربری